JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: About
jv: Ngenani

en: Administer actions
jv: Ngelola aksi
