JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები
