JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Administer actions
kk: Әрекеттерді басқару
