JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: About
km: អំពី

en: Administer actions
km: គ្រប់​គ្រង​សកម្មភាព
