JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: 4
kn: ೪

en: 2
kn: ೨

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: 1
kn: ೧

en: Select All
kn: ಎಲ್ಲವನ್ನೂ ಅಯ್ಕೆಮಾಡು
