JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: About
lt: Apie

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Administer actions
lt: Administravimo veiksmai
