JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: About
lv: Par

en: Administer actions
lv: Administrēt darbības
