JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
