JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: About
nl: Over

en: Select All
nl: Selecteer alle

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Administer actions
nl: Acties beheren
