JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: About
oc: A prepaus

en: Administer actions
oc: Administrar las accions
