JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: About
pl: O stronie

en: Select All
pl: Wszystkie

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Administer actions
pl: Administrowanie akcjami
