JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Search
pt: Buscar

en: Settings
pt: Configurações

en: About
pt: Sobre

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Administer actions
pt: Administrar ações
