JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: About
ru: Информация

en: Select All
ru: Выбрать все

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Administer actions
ru: Управление действиями
