JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
