JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: About
te: గురించి
