JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ
