JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: About
uk: Про модуль

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Administer actions
uk: Адміністрування дій
