JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: About
vi: Giới thiệu

en: Select All
vi: Chọn tất cả

en: Administer actions
vi: Quản lý các thao tác
