jquery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: None
cy: Dim

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Default
cy: Diofyn

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Normal
cy: Cyffredin
