jquery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: None
es: Ninguno

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Default
es: Por defecto

en: Linear
es: Lineal

en: Loop
es: Bucle

en: Slow
es: Lento

en: Fast
es: Rápido

en: Orientation
es: Orientación

en: Animation speed
es: Velocidad de la animación

en: Interval
es: Intervalo

en: Speed
es: Velocidad

en: Pagination
es: Paginación
