jquery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: None
hr: Nema

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Normal
hr: Normalno
