jquery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: None
id: Tiada

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Default
id: Bawaan

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Loop
id: Pengulangan

en: Slow
id: Pelan

en: Fast
id: Cepat

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi
