jquery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Normal
my: ပုံမှန်
