jQuery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Normal
sk: Normálny

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Pagination
sk: Stránkovanie
