jquery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Interval
ta: இடைவேளை
