jquery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Normal
te: సాధారణ
