jquery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: None
vi: Không có

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Default
vi: Mặc định

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Normal
vi: Bình thường

en: Loop
vi: Lặp

en: Autoscroll
vi: Tự động cuộn

en: Slow
vi: Chậm

en: Fast
vi: Nhanh

en: Animation speed
vi: Tốc độ hoạt hình

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Continuous
vi: Liên tục
