jQuery carousel (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Normal
ar: طبيعي

en: Loop
ar: حلقة
