jQuery carousel (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Default
fi: Oletus

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Normal
fi: Normaali

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Loop
fi: Kierros

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Speed
fi: Nopeus

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Swing
fi: Keinu
