jQuery carousel (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Normal
mr: साधारण
