jQuery carousel (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: None
pl: Brak

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Normal
pl: Zwykły

en: Linear
pl: Liniowy

en: Loop
pl: Pętla

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: Interval
pl: Interwał

en: Speed
pl: Prędkość

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Touch
pl: Dotyk
