jQuery carousel (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Default
tr: Varsayılan

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Linear
tr: Doğrusal

en: Loop
tr: Döngü

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Interval
tr: Aralık

en: Pagination
tr: Sayfalama
