jQuery carousel (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: None
bo: མེད།

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད
