jQuery carousel (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: None
he: ללא

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Normal
he: נורמלי

en: Loop
he: בלופ

en: Interval
he: מרווח

en: Pagination
he: דפדוף
