Jquery Colorpicker (3.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Color
ar: اللون

en: Clear
ar: مسح
