Jquery Colorpicker (3.0.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Remove
no: Fjern

en: Name
no: Navn

en: Field
no: Felt

en: Text Color
no: Tekstfarge

en: Color
no: Farge

en: Clear
no: Tøm
