Jquery Colorpicker (3.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Color
ro: Culoare

en: Clear
ro: Elimină
