Jquery Colorpicker (3.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Name
es: Nombre

en: Field
es: Campo

en: Text Color
es: Color de texto

en: Clear
es: Limpiar
