Jquery Colorpicker (3.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Name
it: Nome

en: Field
it: Campo

en: Text Color
it: Colore del testo

en: Color
it: Colore

en: Clear
it: Cancella
