Jquery Colorpicker (3.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Color
uk: Колір

en: Clear
uk: Очистка
