Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Color
sk: Farba

en: Clear
sk: Vyčistiť
