Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Color
vi: Màu sắc

en: Clear
vi: Dọn dẹp
