Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Color
be: Колер
