Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Field
de: Feld

en: Text Color
de: Schriftfarbe

en: Color
de: Farbe

en: Clear
de: Leeren

en: @value is not a valid hexidecimal color.
de: @value ist keine gültige Hexadezimalfarbe.
