Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Color
el: Χρώμα

en: Clear
el: Καθαρισμός
