Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Color
eu: Kolore

en: Clear
eu: Garbitu
