Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Name
fr: Nom

en: Field
fr: Champ

en: Text Color
fr: Couleur de texte

en: Color
fr: Couleur

en: Clear
fr: Vider
