Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Name
ja: 名前

en: Field
ja: フィールド

en: Text Color
ja: 文字色

en: Color
ja: 色

en: Clear
ja: クリアー
