Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Color
lt: Spalva

en: Clear
lt: Išvalyti
