Jquery Colorpicker (8.x-2.0-rc2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Clear
lv: Notīrīt
